Dünya sağlık uzmanlarının KORONA anlaşmazlığı dikkat çekiyor

Bütün dünya'yı etkisi altına alan COVID-19 (korona virüsü) salgını ile ilgili gün geçmiyorki yeni bilgiler ortaya atılmasın. Onlardan bir taneside İngiltereli uzman doktorlardan geldi Chelsea ve Westminster Hastanesi'nden Dr. Michael Pelly'den gelen açıklamlar şöyle;

Editor: Haber Editörü
02 Mayıs 2020 - 15:36

Bütün dünyadaki herkes aşı'ya odaklanmış durumda ama kimse aşı ile bu durumun ortadan kalkacağını düşünmesin hayal bile etmesin dedi.

dünyayı kasıp kavuran ve bütün sosyal hayatı neredeyse etkisiz bir duruma getiren korona virüsüyle ilgili ingiltereden umut yeşerten açıklamlar gelmeye başladı.

Oxford Üniversitesi uzmanları haziran ayı gibi aşı'nın insan üzerindeki deneyimlerine başlanıcak açıklamasından sonra Chelsea ve Westminster Hastanesi uzmanları HIV örneğini verdi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

DAİLY MAİL haberine göre ingiliz uzmanların aşı'nın halen zamanı olduğunu ama; geliştirilen ve kullanılan ilaçlar içinde kısa vade'de kritik bir yol açabileceğinden bahsetti. İngiliz uzmanlar bu zaman kadar dünya üzerinde 120'den fazla ilacın koronada denendiğini açıkladı.

İngiliz uzman haziran ayında dünya üzerinde yasakların minimuma indirileceğini ve yazın ortasında tamamen yasakların kalkacağından bahsetti